Folk w szkole i pracy

Folk w szkole i pracy

 (1)    0

Dni stają się krótsze i chłodniejsze, a drzewa zaczynają tracić liście? W takim razie czas przygotować się do jesieni. Naturalnie koniec lata to także moment powrotu do szkoły oraz do pracy. Nie masz ochoty na znajomą rutynę? W takim razie sięgnij po oryginalne, folkowe gadżety biurowe, które nadadzą koloru tegorocznej jesieni! Jakie konkretnie?

Gadżety do szkoły…

Kolorowa wyprawka w ludowym stylu folk urozmaici każdą lekcję i sprawi, że twoje dziecko chętnie sięgnie po niezbędne akcesoria. Co zatem – konkretnie – powinno znaleźć się w plecaku ucznia? Przede wszystkim piórnik, może w kształcie tuby lub w formie metalowej kasetki w ludowe kwiaty ? Do tego przybory piśmiennicze : gumka, linijka, długopisy, ołówki oraz kredki. Idealnym dopełnieniem wyprawki będą praktyczne zakładki do książek oraz notatniki. A wszystko to wzbogacone tradycyjnym, kolorowym motywem zaczerpniętym z polskiego folkloru.

…i do pracy

Wielogodzinna praca przy komputerze potrafi nie tylko zmęczyć, ale także… znudzić. Jak ożywić czas spędzany przed ekranem komputera? Na przykład zmieniając nudną podkładkę pod mysz na jej kolorowy odpowiednik z motywem kwiatów z Podhala, wzorem parzenicy czy też łowickimi paskami. Kolejnym, godnym uwagi gadżetem biurowym jest pojemnik na długopisy. Doda on barw szarej przestrzeni i uprzyjemni korzystanie z akcesoriów piśmiennych. Na twoim biurku piętrzą się stosy dokumentów? To znak, że najwyższa pora zaopatrzyć się w tekturowe teczki. Nie tylko zabezpieczą one ważne druki przed zniszczeniem ale dodatkowo umożliwią ich segregację. A jeśli już mowa o organizacji pracy, to w tym celu warto sięgnąć po użyteczne podpórki zabezpieczające przed przewróceniem np. z motywem pary krakowiaków. Wykonane z metalu podpórki świetnie sprawdzą się zarówno w biurze, jak i w domowej biblioteczce. Przysłowiową kropką na „i” będzie natomiast kubek na kawę lub herbatę z ulubionym, folkowym wzorem. Bo przecież każdemu należy się chwila przerwy :).

 (1)    0

Your comment has been sent successfully. Thanks for comment!
Leave a Comment
Captcha